Klient: Agátin svět

Pomáháme,
kde je to
potřeba

Na světě jsou mnohem důležitější věci než peníze. V Narrative si to moc dobře uvědomujeme, a proto čas od času chceme pomoci dobrému záměru. Bez nároku na odměnu, to se rozumí.

 

Agáta
rozdává radost

Agátin svět už řadu let dokáže vykouzlit úsměv na tvářích dětí pomocí kreativních hraček. Jeho zakladatelky se rozhodly spojit své síly s charitativním projektem Radost dětem, aby společně pomohli dětem s onkologickými onemocněními. A my jsme velmi rádi, že jsme mohli přispět tím, co umíme nejlépe – kvalitní PR kampaní.

 

Na tenkém
ledě

Komunikace a uchopení tématu však byla nemalá výzva. V předvánočním čase nejrůznější charitativní sbírky rostou jako houby po dešti a není snadné upoutat pozornost médií. Onkologická léčba dětí má navíc řadu specifik a my proto museli celé téma velmi pečlivě a citlivě uchopit. To se nám naštěstí díky řadě konzultací s odborníky podařilo.

Když plyšák
není kámoš

Pokud chceme udělat dětem radost, řadu z nás jako první napadne plyšový parťák. Málokdo však ví, že právě plyšák představuje pro děti na onkologii ohrožení. My jsme se na to rozhodli upozornit. Celou komunikaci umocnila i osobní zkušenost jedné ze zakladatelek Agátina světa, Lucie, která
v mládí sama kvůli onkologickému onemocnění strávili mnoho dní v nemocnici.

„Chci z celého srdce poděkovat lidem z Narrative Media za fantastickou práci v rámci naší charitativní akce pro neziskovou organizaci Radost dětem zaměřené na onkologicky nemocné děti. Bez váhání se ujali celé komunikace a vydali ze sebe to nejlepší. Díky tomu výsledky zcela předčily naše očekávání a my tak mohli pomoci ještě více dětem. Děkujeme!“ Kristýna Křížová, spoluzakladatelka
 

A jak to celé dopadlo?

40+

Počet výstupů

Tolik přinesl v předvánočním čase osobní příběh Lucie o její nemoci, který se objevil na stránkách celostátních deníků nebo v relacích ČT a TV Prima.

200 tis.

Vybraný příspěvek

Výsledkem byl rekordní objem vybraných peněz do charitativní sbírky, který překvapil i samotné majitelky Agátina světa. Není divu, že naše spolupráce pokračuje i nadále.

Pocit k nezaplacení

Pro nás zůstává nejdůležitější metrikou to, že jsme mohli malým pacientům udělat radost a alespoň trochu jim ulevit v nelehkém boji se zákeřnou chorobou.

 

Máte zájem o podobné řešení?

Ozvěte se nám. Rádi pro vás přichystáme něco jedinečného.

Chci skvělé řešení!