Jsme malý tým, který
dělá velké projekty

 

Společně fungujeme 10 let, marketingu
se věnujeme už dvě desetiletí

Svět zrychluje a my s ním. Nutí nás být vidět všude a za všech okolností. Marketing se kvůli tomu stává disciplínou, v níž je kvantita a výkonnost hlavním požadavkem. My si ale myslíme, že existuje i jiná cesta. Cesta rozumu a kvality, která nese dlouhodobé výsledky.

Čemu věříme

 

Rozum

Doporučíme vám jen takové marketingové služby, které dávají smysl. A které přinesou výsledky, jež očekáváte.

 

Etika

Máme svá etická pravidla. Jsou produkty a služby, které marketovat nechceme. Věříme v systém spravedlivé fakturace, kterým se řídíme.

 
 

Znalost

Nabízíme služby, kterým rozumíme a máme v nich výsledky. Na všem ostatním spolupracujeme s partnery, kterým důvěřujeme. Protože žádný učený z nebe nespadl.

 

Upřímnost

Pracujeme s respektem k vám i našemu řemeslu. Víme, že naši stávající zákazníci oceňují upřímnost a otevřenost. A nevadí jim, že občas říkáme méně příjemné pravdy.

 

Kdo tvoří naši DNA

Founder
Kamil
Jsem principál a marketingový stratég. Miluji výzkumy, workshopy a dobré PR. Věřím, že upřímnost je základem každého (nejen pracovního) vztahu. Volný čas věnuji svému druhému dítěti: Pivovaru Stern. 
Operations Director
Michaela
Řídím výrobu obsahu pro naše klienty. Specializuji se na videa a public relations. Ráda se účastním konferencí a dalších networkingových akcí. Založila jsem zpravodajský portál Pozitivní zprávy, který informuje o pozitivních věcech z celého světa. 
Sales & Account Director
Radim
Mám rád výzvy. Ke každému projektu přistupuji individuálně a vždy hledám optimální řešení. Věřím, že základem úspěchu je komunikace a ta je mojí zálibou. Postarám se, aby vaše myšlenky přešly ve slova a ta v úspěšnou realizaci. 
Creative & Production Director
Ondřej
Zajímá mě řízení projektů, pro které můžeme vytvářet výjimečné příběhy. Baví mě jejich vymýšlení, vizuální ztvárnění i finální prezentace. Rád vytvářím auta v době koňů... a věty které nedávají smysl ;) 
Idea maker
Leni
Povoláním jsem reklamní kreativec, duší bohém, myslí mezi nebem a zemí, tělem dost často u kávovaru nebo někde v gymu. Všechno o marketingu jsem se naučail v reklamních agenturách od těch nejlepších stratégů, kreativců, markeťáků nebo klientů na univerzitě. 
Content Manager
Michal
Tvořím texty a obsahy webů. Velmi rád se ale pletu do řemesla kodérům, odborníkům na SEO a datovým analytikům. Mám rád jasné významy, horizontální organizační struktury, data, čísla a japonské básně haiku. 
PR manager
Anna
 
Marketing assistant
Tereza
Jsem týmový hráč a analytik. Baví mě vyhodnocovat výsledky kampaní, protože ráda ležím v číslech, zpravovávám reporty a monitoringy. Měřím pozoruji a hodnotím a díky tomu můžu svým kolegům poskytovat všechna potřebná data a informace. 
Copywriter & Social Media Specialist
Bára
Mám bohatý vnitřní svět, který ráda uchopuji do myšlenek a konkrétních slov. Pokud chcete dát vašim textům barvu a život, jste na správné adrese. Mimo to vám ráda pomůžu i s komunikací na sociálních sítích. 
Administrative & Financial Manager
Zdeněk
V Narrative mám na starosti administrativu a finance. Pokud potřebujete vyřešit cokoliv ohledně fakturace, jsem váš člověk. Mám rád focení a nesnáším psaní popisků o sobě na web. 

Co umíme?

Mrkněte, s čím vám můžeme pomoci.

 

Co se nám povedlo?

Přečtěte si příběhy našich klientů.