Texty a publikace

Příběhy značek vyprávíme nejčastěji formou různých textů. Zajistíme textaci webových stránek, pravidelnou publikaci článků, ale i výrobu magazínů pro vaše zákazníky.

Video

Video je formát s obrovským potenciálem, kterým dokážete vyjádřit víc, než možná sami tušíte. Věnujeme se natáčení animovaných i hraných videí, pro které zajistíme vše od scénáře až po postprodukci.

Komunikační strategie

Ztratila vaše značka hlas? Najdeme ho. Našim klientům pomáháme najít správný způsob, jak co nejlépe promlouvat ke svým zákazníkům. Na internetu i v kamenné prodejně.

Public relations

Jako bývalí novináři víme, jaké informace se v médiích mohou prosadit. Najdeme způsob, jak vaši firmu prezentovat novinářům, aby se o ní zajímali a sami psali.

Webové projekty

Máte nápad na vlastní projekt? Blog nebo magazín? Pomůžeme vám ve všech fázích projektu – od projektového zadání přes přípravu ke spuštění až po marketingovou podporu hotového produktu.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě nás baví, proto i tam vyprávíme příběhy. Připravíme vám návrh strategie, veškerý textový i grafický obsah a postaráme se také o reklamní podporu příspěvků.